Çayyolu Kiralık Dükkan-İşyeri


Posted on : Categories : Blog

Dükkan açmak isteyenler öncelikle dikkat ettikleri husus; elbette dükkanın açılacağı lokasyonu nüfus bakımından yoğunluğudur. Bunun yanında, bölgenin sosyo-ekonomik durumu da dikkate alınır. Çok özel ürünleri pazarlayan dükkanlar dışında, tüm dükkanların ortak beklentileri bu parametrelere göre şekillenir. Çayyolu; bu parametrelerin her ikisi bakımından da oldukça avantajlı bir lokasyondur. Zaten bundan dolayı bölgede kiralık dükkan sayısı çok fazla değildir. Daha doğrusu Çayyolu kiralık dükkanlar, çok kısa sürelerde alıcılarını bulur ve kiralık olmaktan çıkarlar. Zira bölge ciddi bir nüfusa sahiptir. Buranın önemli avantajı bu ciddi nüfus yoğunluğuna karşın, nüfusun sosyo-ekonomik seviyesinin yüksek olmasıdır. Yani buralarda açılan dükkanlar, oldukça karlı ticarethanelere kısa zamanda dönüşebilirler.

Çayyolu; hemen her ticari alanda faaliyet gösterilebilecek bir mevkidir. Şehrin dışında ayrı bir şehir gibi düşünülebilecek semtte; şehrin bütün alternatifleri yer alır. Dolayısıyla buralarda tutulacak kiralık dükkanlar herhangi bir faaliyet alanında olabilir. Tabii tutacağınız dükkanın sizin faaliyet alanınızda uyumlu olup olmaması da önemlidir.

Bu noktada kiralık dükkanlar ararken, uygun fiyat ve amaca uygunluk noktasında özenli davranmanız faydalı olacaktır. Ya da, sadece ihtiyaçlarınızı bize belirtip sizin için uygun dükkanları tespit etmemizi sağlayabilirsiniz. Firmamız; emlak danışmanlığı hizmetleri kapsamında, sizin için yol gösterici rol de oynayıp, ihtiyaçlarımızı karşılamak adına çözüm üretme arayışı içerisinde olacaktır. Şimdi bizi arayarak kiralık dükkanlar arayışınıza son verebilirsiniz. Firmamız size Çayyolu mevkiinde en avantajlı kiralık dükkan seçeneklerini sunacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Çayyolu Satılık-Kiralık Dükkan veya İşyeri İlanları


Tags : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0(532) 413 69 43