Rada Gayrimenkul

Rada Gayrimenkul, Ankara çapında birçok yapı projesi ile uzun yıllardır sektörün ihtiyaçlarını karşılamakta ve nitelikli yapı çözümleri ile fark yaratmaktadır. Adil Kılıçkan başkanlığında faaliyetlerini sürdüren firmamız Çayyolu ve Beysukent gibi yoğun biçimde tercih edilen lokasyonlarda gayrimenkul-emlak hizmetleri vermektedir. Firmamız, devam ettiğimiz projelerin yanı sıra, alım satımını yaptığımız projelerle de müşterilerimize emlak desteği sunmaktadır. Toplu konut projeleri, alışveriş merkezleri, müstakil konutlar, dükkanlar ve ihtiyaç duyacağınız diğer gayrimenkul alanlarının tamamında bizden destek alabilirsiniz. 2000 yılından beri, gayrimenkul sektöründe ismi saygı ile alınan Adil Kılıçkan projelerine yatırım yaparak, karlı çıkabilirsiniz.
Bugün uygun fiyatlarla temin edeceğiniz konutları veya dükkanları, yakın zamanda çok avantajlı fiyatlarla elden çıkarabilirsiniz. Ayrıca firmamızın Çayyolu ve bölge ile paralel gelişmekte olan Beysukent gibi lokasyonlarda sizlere sunduğu gayrimenkul seçenekleri, yatırımın yanı sıra kullanım için de son derece uygun seçeneklerdir. Ankara’nın farklı noktalarında sizlere sunduğumuz konut ve dükkan seçeneklerinde olduğu gibi, i̇lerleyen zamanda ciddi karlar bırakacak gayrimenkul-emlak yatırımlarıyla hizmetinizdeyiz. Rada Gayrimenkul, Adil Kılıçkan ile devam etmekte olan yolculuğunda, sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyar. Bizimle iletişime geçerek emlak seçeneklerini öğrenebilir ve size yardımcı olmamızı talep edebilirsiniz. Uzman personellerimiz, sizi en doğru proje yönlendirecek ve satın alma kararı verirken size şeffaf biçimde aydınlatacaktır.

Rada Gayrimenkul; müşterilerine uzun vadeli fayda elde edebilecekleri projeleri sunar. Bu kapsamda nitelikli ve gelişime müsait Konut Yapı Projeleri ile sizlere emlak desteği sunarız. Firmamız 2000 yılından beri çok sayıda yapı projesine imza atmış, birçok müşteriyi bu alanda memnun etmiştir. Profesyonel emlak danışmanlığı hizmetlerinin müşteri odaklı biçimde gerçekleştirildiği firmamızdan, Ankara’nın herhangi bir noktasında kiralık veya satılık emlak temini gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız yalnızca bugün kiralayacağınız veya satın alacağınız konut da noktasında değil, size uzun vadeli tüm emlak ihtiyaçlarınızda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Rada Gayrimenkul; sektördeki konumunu her geçen gün geliştirerek, mevcut müşteri portföyünü büyütmek ve sektörün en iyi tanınan firmaları arasında yer alma vizyonu ile çalışır. Bizler, müşterilerimizi tek bir proje noktasında değil, bu alanda ihtiyaç duyacakları her zaman destek verebileceğimiz aile bireyleri olarak görürüz. Emlak sektöründeki olumsuzlukları ortadan kaldırarak, farklı bir çizgiyi ortaya koymak ve mutlak memnuniyet temin etmek vizyonumuzun temellerinde yer alır.

Misyonumuz

Modern Yapı İnşaat tekniklerine uygun biçimde yapılar inşa etmek, ilimizin ve ülkemizin siluetine zarar vermeden estetik yapı projelerine imza atmak, vatandaşlarımızın konut ihtiyaçlarına en uygun fiyatlar ve en yüksek kalite standartlarında cevap vermek misyonumuzdur. Ulusal ekonomimizin kalkınmasında ve şehirlerimizin nitelik kazanmasında katkı sahibi olmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Rada gayrimenkul projelerine ve emlak danışmanlığı yaptığımız diğer gayrimenkul seçeneklerine bizi arayarak dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere destek vermek üzere yılın her döneminde hizmetinizdedir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0(532) 413 69 43