Enpark Beytepe


Proje No: 78
: Adil Kılıçkan
: 0(532)4136943
: info@radagayrimenkul.com
Danışmanın İlanlarını İncele
Danışmana Yaz
Konumu: Ankara / Çankaya
Satış Ofisi Adresi:
Ofis Adresi Buraya Yazılacak
Teslim Tarihi: 01/01/2013
Projedeki Konut Sayısı: 224
Oda Seçenekleri: 2+1,3+1
Metrekare Seçenekleri: 135-150
Kira Getirisi:
Toplam Proje Alanı: 10 m2
Proje Detay|Bizimle İletişime Geçin

Ankara’nın en çok tercih edilen ve gelişen lokasyonlarından bir tanesi olan Beytepe’de bulunan Enpark Beytepe konutları; modern yaşamın gerekliliklerini sakinlerine fazlasıyla sunan, huzurlu ve konforlu bir yaşam alanıdır. Şehre kolayca erişimin mümkün olduğu bu mevkiide kendinizi gizli bir vahada gibi hissedecek ve karmaşadan uzak huzurlu bir yaşam sürdürebileceksiniz. Enpark Beytepe Konutları, hayatın EN’lerini sizlere sunar. En iyi, en yeni, en konforlu, en modern, en donanımlı; aradığınız ne varsa Enpark Beytepede size sunuldu. Muhteşem manzarası ve benzersiz çevre düzeni ile burada yaşamaktan keyif alacağınızı garanti ediyoruz.

En İyisi Sizin Olsun

Enpark Beytepe konutları; 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile sizlere sunuluyor. 242 metrekarelik dev hacimlerle, sakinlerine ferah bir yaşamın kapılarını aralayan proje kapsamında 3 konut tipi yer alıyor. Kat planları sayfamızda krokilerine ulaşabileceğiniz dairelerimiz içerisinden dilediğinizi tercih edebiliyor ve hemen satın alarak farklı bir yaşama terfi edebiliyorsunuz.

Projemizde konfor ve güvenliğiniz için tüm detaylar düşünüldü. Tam güvenlikli bir site içerisinde yer alan 3 bloktan oluşan Enpark Beytepe Konutları; 31 katlı 3 blokta toplam 189 daireye sahip. 372 araçlık otopark alanının yanı sıra, 60 araçlık misafir otoparkı bulunan sitede, modern peyzaj ilkeleri ile donatılmış huzur verici bir yeşil alan tasarımı da sizi bekliyor. Hemen şimdi proje kapsamında ihtiyaçlarınıza uygun konutu edinmek için bizi arayın, sınırlı sayıda konutta uygun fiyatlar ve ödeme koşulları avantajlarından faydalanın. Hızlı davranan, en iyi projede yerini alıyor…


Proje ile ilgili sorunuz mu var ?

Aşağıdaki formu kullanarak her türlü soru yada görüşünüzü gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönülecektir.


Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0(532) 413 69 43