Milat 2 Konut-Dükkan


Proje No: 151
: Adil Kılıçkan
: 0(532)4136943
: info@radagayrimenkul.com
Danışmanın İlanlarını İncele
Danışmana Yaz
Konumu: Ankara / Sincan
Satış Ofisi Adresi:
Milat 2
Teslim Tarihi: 18/12/2018
Projedeki Konut Sayısı: 160
Oda Seçenekleri: 3+1
Metrekare Seçenekleri: 105
Kira Getirisi:
Toplam Proje Alanı: 17.640 m2
Proje Detay|Bizimle İletişime Geçin

Şehrin en avantajlı noktasında, modern bir yapı projesinde yeni bir ev sahibi olmak istemez misiniz? Milat 2 Konutları Etimesgut ve Sincan’da daire ihtiyaçlarınız için en avantajlı fırsatları sizlere sunuyor. Modern yapı inşaat teknikleri ile vücut bulan proje, konumu itibarıyla orta ve uzun vadede yatırımcılarına ciddi gelirler elde etmeyi vaat ediyor. Şehrin gelişmekte olan ve önemli miktarda talebi karşılayan lokasyonunda satılık ev arayan müşterilerimiz için Milat 2 Konutları, ister yatırım ister kullanım amacıyla en doğru seçenektir.

Ana cadde üzerinde yer alan proje, bölgede yer alan; okul, hastane, sağlık ocağı ve alışveriş merkezlerine çok yakın mesafededir. Toplu taşıma araçlarına erişim noktasında herhangi bir engeli bulunmayan ve son derece avantajlı bir konumda yer alan proje, aynı zamanda kendi bünyesindeki dükkanlar ile de proje sakinlerine temel ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanı sunmaktadır. Ankara’nın kuzeybatısında Etimesgut ve Sincan’da daire arayışı içerisinde iseniz satılık ev seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız. Sizin için farklı büyüklüklerde konutları en uygun fiyatlarla bu proje dahilinde temin edebiliriz.

Konut projelerinde uzun yıllardır farklı bir çizgiyi ortaya koyan Rada Gayrimenkul, Milat 2 konutlarında da sizlere modern ve huzurlu bir yapıya sahip olma imkanını sunmaktadır. Sincan’da daire ihtiyaçlarınız ve Etimesgut çevresindeki satılık ev arayışlarınıza artık son verebilirsiniz. Projemizde sizin de yaşam alanı olarak kullanacağınız ya da yatırım yapacağınız daireler sizi beklemektedir. Hemen bize ulaşın sizi de bir Milat 2 sakini yapalım.

Milat 2 projesi Sincan merkez mevkiinde yer alan, en büyük konut yapı projesidir. Yola cephesi olan bu kompleks, cadde üzeri bir alışveriş merkezi sıfatındadır. Oldukça yoğun bir trafiğin önünden aktığı Milat 2 projesi içerisinde satılık-kiralık mağaza avantajlarından faydalanarak, Milat 2 sakinlerine ve bölge halkına ürün ve hizmetlerinizi ulaştırabilirsiniz. Ankara mimarisi ve gelişmiş teknolojik avantajları ile dükkan sahipleri için oldukça uygun bir proje olan Milat 2 dükkanları, Rada Gayrimenkul tarafından son derece uygun koşullarla ticarethane sahiplerine sunulmaktadır.

Etimesgut ve Sincan Bölgesinin, en önemli projelerinden bir tanesi olan Milat 2 Projesi içerisinde yer alıp, dilerseniz dükkan kiralayarak ticaretiniz geliştirebilir ya da yatırım maksatlı olarak dükkan satın alabilirsiniz. Kısa zamanda ciddi oranda gelişen bölge her geçen gün daha ciddi bir nüfusa ev sahipliği yapar durumdadır. Ticari faaliyetlerini bu projeden bir dükkan satın alarak sürdürmek istemez misiniz?

Uzun Vadeli Avantajlı Yatırım

Etimesgut ve Sincan; Ankara’nın büyüyen yüzüdür. Bölgenin en kapsamlı projelerinden bir tanesi olan Milat 2 projesi, yüzlerce konutun yer aldığı modern yapı projelerinden bir tanesidir. Projenin bileşenlerinden bir tanesi olan Milat 2 dükkanları da bu nedenle oldukça avantajlı bir yatırımdır. Projeden satılık-kiralık dükkan fırsatlarını değerlendirebilir, ticari faaliyetlerini beklentilerinizin çok ilerisine taşıyabilir ve karlı bir yatırıma imza atabilirsiniz. Bize şimdi ulaşarak satılık ve kiralık dükkanlar hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür. Dilediğin zaman projemizi ziyaret ederek mağazaları kendi gözlerinizle de görebilirsiniz.


Proje ile ilgili sorunuz mu var ?

Aşağıdaki formu kullanarak her türlü soru yada görüşünüzü gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönülecektir.


Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0(532) 413 69 43