Rada Life Konutları


Proje No: 1059
: Adil Kılıçkan
: 0(532)4136943
: info@radagayrimenkul.com
Danışmanın İlanlarını İncele
Danışmana Yaz
Konumu: Ankara / Etimesgut
Satış Ofisi Adresi:
Teslim Tarihi: 01/01/2017
Projedeki Konut Sayısı: 150
Oda Seçenekleri: 2+1, 3+1
Metrekare Seçenekleri: 140
Kira Getirisi: 1500TL - 2000TL
Toplam Proje Alanı: 180 m2
Proje Detay|Bizimle İletişime Geçin

Eryaman mevkinin en gelişmiş projelerinden başında gelen Rada Life Konutları; yeni nesil yaşam biçiminin mükemmel bir tezahürü olarak, yeni ev sahibi olmak isteyenlere modern bir alternatif olarak sunulmaktadır. Satılık-kiralık olması fark etmeksizin, proje içerisinde dilediğiniz şekilde daire tercihinizi yapabilirsiniz. 120 konutun yer aldığı proje; kapalı otoparkı sosyal tesisleri 14.000 metrekareye ulaşan ticari alanı ile konforlu ve huzurlu bir yaşam elde edebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm imkanları size sunar.

Lokasyon Avantajı

Rada Life Konutları; Eryaman 5. Etap, 5M Migros’a yürüyüş mesafesinde yer alır. Bölgenin en primer noktalarından bir tanesi olan bu lokasyonda, bu standartlarda ve bu fiyatlara elde edebileceğiniz daha kapsamlı bir proje söz konusu değildir. Hemen projemiz hakkında bilgi almak için bize ulaşıp satılık-kiralık daire fırsatlarımızdan şimdi faydalanabilirsiniz.

Konut Türleri

Rada Life Konutları; Eryaman bölgesinde daire arayanlar için farklı konut tiplerine sahip geniş kapsamlı bir projedir. 2+1 daire tiplerinin yanı sıra, küçük 1+1 ve büyük 1+1 daireler satılık-kiralık olarak sunulmaktadır. Daire büyüklüğü fark etmeksizin, her dairenin otoparkta 1 araçlık yeri bulunmakta ve sosyal alanlar herkes için eşit biçimde tahsis edilmektedir. Güvenlik bakımından 3 standartların söz konusu olduğu Rada Life Konutları, 24 saat güvenlik tarafından korunan ve giriş çıkışın kontrol edildiği bir projedir. Profesyonel yönetim birimleri tarafından idare edilen proje dahilinde, konforu en ince detayına kadar hissedeceksiniz.


Proje ile ilgili sorunuz mu var ?

Aşağıdaki formu kullanarak her türlü soru yada görüşünüzü gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönülecektir.


Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0(532) 413 69 43